Login

Anëtarët e stafit duhet të përdorin llogarinë e tyre Webmail për identifikim.

Universiteti i Evropës Juglindore
jetëso dijen tënde!

Menaxhmenti i universitetit

Zamir Dika

Rektor

Të dhëna personale:
E-mail: z.dika@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 110
 


Andrew Goodspeed

Provost, hulumtim

Të dhëna personale:
E-mail: a.goodspeed@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 284


Xhevair Memedi

Sekretar i përgjithshëm

Të dhëna personale:
E-mail: x.memedi@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 040


Lejla Abazi Bexheti

Prorektor për çështje akademike

Të dhëna personale: 
E-mail: l.abazi@seeu.edu.mk
Telephone: +389 44 356 284


Blerim Reka

Prorektor për marrëdhënie ndërkombëtare

Të dhëna personale:
E-mail: b.reka@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 284


Besnik Fetai

Prorektor për planifikim dhe ndërmarrësi 

Të dhëna personale:
E-mail: b.fetai@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 284


Veronika Kareva

Këshilltare ekzekutive për menaxhimin e performancës dhe cilësisë

Të dhëna personale:
E-mail: v.kareva@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 082


Demush Bajrami

Këshilltar ekzekutiv për komunikim dhe PR

Të dhëna personale:
E-mail: d.bajrami@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 113

Google+