Login

Anëtarët e stafit duhet të përdorin llogarinë e tyre Webmail për identifikim.

Universiteti i Evropës Juglindore
jetëso dijen tënde!

Menaxhmenti i universitetit

Abdylmenaf Bexheti

Rektor

Të dhëna personale:
E-mail: a.bexheti@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 110
 


Xhevair Memedi

Sekretar i përgjithshëm

Të dhëna personale:
E-mail: x.memedi@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 040


Vlladimir Radevski

Prorektor për planifikim akademik dhe digjitalizim

Të dhëna personale: 
E-mail: v.radevski@seeu.edu.mk
Telephone: +389 44 356 284


Besa Arifi

Prorektor për hulumtime dhe marrëdhënie ndërkombëtare

Të dhëna personale:
E-mail: b.arifi@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 284


Besnik Fetai

Prorektor për planifikim dhe ndërmarrësi 

Të dhëna personale:
E-mail: b.fetai@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 284


Veronika Kareva

Këshilltare ekzekutive për menaxhimin e performancës dhe cilësisë

Të dhëna personale:
E-mail: v.kareva@seeu.edu.mk
Tel: +389 44 356 082


Google+